Aktualności

Jesteś tu: Home >> Aktualności

II Puszczykowski Wyścig po Uśmiech

1 czerwca 2014 będzie wielkim świętem biegowym Puszczykowa. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 wraz z Puszczykowskim Towarzystwem Sportowym organizuje w tym dniu drugą edycję Wyścigu po uśmiech, którego trasa będzie przebiegała ulicami naszego pięknego miasta.

Pierwsza edycja Wyścigu odbyła się 8 września 2013 na Torze Poznań. Biegacze z całej Wielkopolski ścigali się na dystansie 8km. Uczestnicy mogli liczyć nie tylko na profesjonalną organizację, ale przede wszystkim na uśmiechniętą atmosferę, która podobała im się najbardziej.

W tym roku postanowiliśmy pochwalić się walorami sportowymi naszego miasta, które jest przecież rajem dla biegaczy. Wystartujemy 1 czerwca 2014 o godzinie 15:00 w okolicach Rynku, a dalej trasa biegu (ok. 8km) poprowadzi ulicami pętlą, która zakończy się również w okolicach Rynku. Limit uczestników ustalono na poziomie 300 osób, a dodatkowo odbędą się biegi dziecięce rozgrywane w czterech kategoriach wiekowych.

Już niedługo ruszą zapisy na nasz bieg. Zapraszamy serdecznie!

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy