Aktualności

Jesteś tu: Home >> Aktualności

Andrzejkowy Bal Sportowca

26.11.2011 odbył się pierwszy w historii Puszczykowa Andrzejkowy Bal Sportowca w HOT_elarni. Jednym z  celi imprezy organizowanej z inicjatywy Puszczykowskiego Towarzystwa Sportowego....

Urzędu Miasta w Puszczykowie oraz Centrum Animacji Sportu  było przybliżenie sylwetek sportowców naszego miasta, którzy osiągają znaczne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Wśród wyróżnionych sportowców uhonorowanych przez Burmistrza Miasta Puszczykowa Andrzeja Balcerka znaleźli się:
  • Anna Jagaciak - lekkoatletyka
  • Kajetan Jasiczak - bikejoring
  • Marianna Duczmal – golf
  • Paweł Jassem – brydż sportowy
  • Tatiana Elzanowska – jeździectwo WKKW
  • Rafał Plaza – wakeboarding
  • Wojciech Szkudlarczyk – badminton

 

Wszyscy z wyżej wymienionych są medalistami Mistrzostw Polski oraz należą do Kadry Narodowej.

Po uroczystym odebraniu nagród z rąk Burmistrza przyszedł czas tańce oraz zabawy sportowe. Goście między innymi mogli wziąć udział w quizie sportowym gdzie można było wygrać pamiątkowe koszulki z imprez organizowanych przez PTS, czy spróbować swoich sił z mistrzynią golfa- Marianną Duczmal. Oficjalną część balu kończyła loteria na podstawie numerowanych biletów, po której wszyscy goście mogli skosztować pysznego tortu ufundowanego przez Pana Jacka Błaszkowiaka.

Andrzejkowy Bal Sportowca  w którym uczestniczyło ponad 130 osób pokazał, że w Puszczykowie mieszka sporo sportowców z prawdziwego zdarzenia oraz ludzie, którym rozwój kultury fizycznej nie jest obojętny, a więc warto w niego inwestować.

Pełne info o sportowcach i ich osiągnięciach już niedługo :)

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy