Aktualności

Jesteś tu: Home >> Aktualności

Mistrzostwa Puszczykowa w badmintonie

5 listopada odbyła się II edycja Mistrzostw Puszczykowa w badmintonie. Grupa blisko 30 osób walczyła w 5 kategoriach wiekowych o miano najlepszej „rakiety” w Puszczykowie. Największe emocje jak to często bywa dostarczyły grupy dziecięce.

W tej kategorii klas 1-3 po bardzo zaciętym meczu finałowym złoty medal zdobył Jakub Mikołajczak wygrywając z Jakubem Standarem. Trzecie miejsce i brązowy medal przypadł Oskarowi Przybylakowi. W kategorii chłopców klas 4-6 najlepszy okazał się Jakub Mazurek przed Jakubem Kędziora i Wojciechem Pawlikiem. W dziewczętach zloty medal wywalczyła Marysia  Fiedler pokonując Agatę Matlę i trzecią Weronikę Wojdę. W kategorii juniorów nie było mocnych na Pawła Bakuna, który zwyciężył drugiego Kacpra Mazura i trzeciego Mateusza Kędziorę. Ostatnia kategoria OPEN również dostarczyła wielu emocji. Pierwsze miejsce po 3 setowym pojedynku finałowym zajął Przemek Janaszek pokonując Mateusza Wilczka. Brązowy medal  przypadł Jakubowi Krakowskiemu.

Pełne wyniki:

Kategoria chłopców kals 1-3

1.Jakub Mikołajczak

2.Jakub Standar

3.Oskar Przybylak

4.Kacper Przybylak

Kategoria chłopców klas 4-6

1.Jakub Mazurek

2.Jakub Kędziora

3.Wojtek Pawlik

4.Jakub Mączyński

5.Kacper Czerwiński

Kategoria dziewcząt:

1.Marysia Fiedler

2.Agata  Matla

3.Weronika Wojda

4.Anna Mikołajczak

5.Karolina Płaza

Kategoria Juniorów:

1.Paweł Bakun

2.Kacper Mazur

3.Mateusz Kędziora

4.Jonasz Mazur

5.Marcin Fąs

Kategoria OPEN:

1.Przemysław Janaszek

2.Mateusz Wilczek

3.Jakub Krakowski

4.Filip Morawski

5.Paweł Jassem

6.Lechosław Janszek

7.Roman Płaza

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy