Aktualności

Jesteś tu: Home >> Aktualności

Życiówka Mateusza.

Świetny występ odnotował Mateusz Kędziora na Krajowym Turnieju Młodzików w Solcu Kujawaskim. Zarówno w singlu jak i deblu w parze z zawodnikiem z Przeźmierowa Mateusz zajął wysokie trzecie miejsce.

W grze pojedynczej nasz zawodnik zaczął od pojedynku z wymagającym przeciwnikiem z MKB Lednik Miastko, którego pokonał w trzech setach. Kolejny mecz Mateusz zagrał z zawodnikiem z KS Masovia Płock gdzie kontrolował cały czas przebieg meczu i pewnie wygrał w dwóch setach. W ćwierćfinale badmintonista z Puszczykowa spotkał się turniejową „dwójką”. Dużo wyżej notowany zawodnik z KS Hubertus Zalesie  Górne był murowanym faworytem spotkania. Mateusz bardzo dobrze pokierował grą zdobywając prowadzenie i utrzymując kilkupunktową przewagę wygrywając ostatecznie w dwóch setach. O wejście do finału nasz zawodnik spotkał się z dobrze sobie znanym zawodnikiem z Przeźmierowa. Mimo wyrównanej walki Mateusz nieznacznie uległ zdobywając ostatecznie trzecie miejsce.

Na zawodach startował również Paweł Bakun w kategorii Juniorów, który rywalizację w grze pojedynczej i podwójnej zakończył na fazie grupowej.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy