Aktualności

Jesteś tu: Home >> Aktualności

Świąteczny turniej tenisa ziemnego

Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe tradycyjnie pożegnało stary rok 2012 organizując otwarty dla wszystkich chętnych turniej tenisowy.

Zawody odbyły się po raz dziesiąty, natomiast po raz pierwszy poza się Puszczykowem na kortach ziemnych ośrodka WTT KORTOWO, które było także współorganizatorem imprezy.

PTS i KORTOWO oprócz gwarantowanych emocji sportowych przygotowało dla gości wiele ciekawych niespodzianek. Do atrakcji należały konkursy najszybszego serwisu, gotowania potraw, wybór sympatyczniejszej pary zawodów czy równoległy turniej tenisa stołowego. Frekwencja jak zwykle dopisała i na starcie łącznie stanęło kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników, którzy w turnieju głównym rywalizowali w kategoriach open miksta i debla.

Debel - wyniki

1. Leszek Janaszek - Janusz Szafarkiewicz

2. Juliusz Łuczak - Jacek Kowal

3. Szymon Zięba - Olech Ostoja

4. Sławek Rozwadowski - Rafał Łukawski

5. Marek Malcher - Wojtek Biedak

Mikst - wyniki

1. J. Dajwłowski i A. Szeming

2. M. Spychała G. Stajkowski

3. E. Michalak K. Waszak

4. Jola Wieczorek - Janusz Wieczorek

5. Ewa Smarsz - Darek Preisler

6. Ania Smarsz - Łukasz Matysiak

7. Galia Ginelli - Michał Frąckowiak

Na uroczystym zakończeniu Zarząd PTS i pan Krzysztof Wierszyłowski (WTT KORTOWO) pogratulowali uczestnikom, a zwycięzcom wręczyli puchary i drobne upominki sportowe.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy