Aktualności

Jesteś tu: Home >> Aktualności

Krajowy Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina.

Dwóch zawodników puszczykowskiej sekcji badmintona wystartowało w krajowym turnieju młodzików i juniorów, który odbył się 22-23 września w Sulęcinie.

W kategorii młodzików Mateusz Kędziora zajął drugie miejsce w grupie odnosząc jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Lepiej Mateuszowi poszło w grze deblowej gdzie z partnerem z Przeźmierowa zabrnął do półfinału zajmując ostatecznie 3 miejsce pokonując dobrą parę z  LUKS Krokus Góralice.

W kategorii Juniorów Paweł Bakun również dotarł do półfinału, gdzie wygrany mecz o 3 miejsce stoczył z zawodnikiem z Słupcy zdobywając ostatecznie brązowy medal. W grze podwójnej Paweł zagrał z zawodnikiem z Słupcy. Był to dobry wybór bo chłopaki zabrnęli  do finału gdzie nieznacznie ulegli parze Targowej Górki.

Zawody był pierwszym startem zawodników PTS-u, którzy do końca roku mają zaplanowane jeszcze kilka startów na arenie ogólnopolskiej.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy