Aktualności

Jesteś tu: Home >> Aktualności

V Otwarte Mistrzostwa Poznania w mini piłce siatkowej

11 i 12 lutego – tuż przed feriami zimowymi – dzieci trenujące siatkówkę w sekcji piłki siatkowej Puszczykowskiego Towarzystwa Sportowego wzięły udział w V Otwartych Mistrzostwach Poznania w mini piłce siatkowej.

Można było wystawić dwójki (dzieci z klas czwartych), trójki (dzieci z klas piątych) oraz czwórki (dzieci z klas szóstych). Puszczykowo wystawiło po jednej dwójce, trójce i czwórce wśród dziewcząt oraz czwórkę chłopców. Na zawody zawiózł nas autokar z firmy transportowej p. Sławomira Miki. Zarezerwowaliśmy go razem z zaprzyjaźnioną drużyną Kotwica Rogalinek, która również zgłosiła kilka zespołów do Mistrzostw.

Były to bardzo wyczerpujące dwa dni, ponieważ spędziliśmy na sali po ponad siedem godzin. Jednak zawodniczki i zawodnicy byli dzielni i cierpliwie czekali na swoje mecze. Co prawda żadna z naszych drużyn nie awansowała do dalszych rozgrywek, ale przecież pierwsze koty za płoty. Najważniejsze jest doświadczenie zdobyte na zawodach i fakt, że mimo zbliżających się ferii zdołaliśmy na nie pojechać. Dziękuję pani Lucynie Dydzińskiej za pomoc i wsparcie w realizacji wyjazdu, a młodym sportowcom: Natalii Wieczorek, Marcie Weber, Dominice Tabiś, Martynie Wala, Zuzi Kubackiej, Alicji Kaczmarek, Martynie Piaseckiej, Oli Szłapce, Margarecie Ohnsorge, Verenie Vitullo, Jędrkowi Bręczewskiemu, Patrykowi Skibińskiemu, Jasiowi Nieckarzowi i Mikołajowi Kaczmarkowi dziękuję za odwagę i sportową postawę podczas zawodów.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy