2015/16 - Grand Prix Puszczykowa

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Tenis stołowy >> 2015/16 - Grand Prix

Klasyfikacja końcowa Grand Prix

Szkoły podstawowe (chłopcy)

  • 1. Jakub Taratajcio (SP Wiry)
  • 2. Cezary Kossakowski (SP1 Puszczykowo)
  • 3. Igor Roszkowski (SP1 Puszczykowo)

 

Szkoły gimnazjalne (dziewczęta)

  • 1. Julia Sobska (GIM1 Puszczykowo)
  • 2. Weronika Szymańska (GIM1 Puszczykowo)
  • 3. Weronika Szklarska (GIM1 Puszczykowo)

 

Szkoły gimnazjalne (chłopcy)

  • 1. Mateusz Kozak (GIM29 Krzesiny)
  • 2. Maciej Owsianny (GIM1 Mosina)
  • 3. Paweł Przybylski (GIM1 Mosina)

 

OPEN (kobiety)

  • 1. Agata Matla (Puszczykowo)
  • 2. Elżbieta Sobska (Puszczykowo)
  • 3. Katarzyna Schmidt (Wiry)

 

OPEN (mężczyźni)

  • 1. Jacek Mazurek (Puszczykowo)
  • 2. Tomasz Sobski (Puszczykowo)
  • 3. Jakub Matla (Puszczykowo)

 

Turniej IV  (12.03.2016)

 

12 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Puszczykowie odbył się czwarty (ostatni) turniej z cyklu Grand Prix Puszczykowa 2015/16 w tenisie stołowym.

Uczestnicy rywalizowali w 5 kategoriach i jak zwykle nie zabrakło ciekawych i zaciętych pojedynków.

Wśród chłopców ze szkół podstawowych turniej po raz pierwszy wygrał Cezary Kossakowski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Puszczykowie. Julia Sobska (Gimnazjum nr 1 w Puszczykowie) i Mateusz Kozak (Gimnazjum nr 29  w Krzesinach) wygrali w kategorii szkół gimnazjalnych.

W kategorii OPEN kobiet po raz pierwszy wygrała Katarzyna Schmidt z Wir a wśród mężczyzn również po raz pierwszy Michał Misiewicz z Lubonia.

Po zakończeniu rozgrywek organizatorzy wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale i koszulki, a najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali dodatkowo nagrody rzeczowe.

[GALERIA]

Wyniki w kategoriach:

Szkoły podstawowe (chłopcy)

  • 1. Cezary Kossakowski - SP1 Puszczykowo
  • 2. Jakub Taratajcio - SP Wiry
  • 3. Wojciech Żarna - SP2 Puszczykowo

 

Szkoły gimnazjalne (dziewczęta)

  • 1. Julia Sobska - GIM1 Puszczykowo
  • 2. Weronika Szymańska - GIM1 Puszczykowo

 

Szkoły gimnazjalne (chłopcy)

  • 1. Mateusz Kozak - GIM29 Krzesiny

 

OPEN (kobiety)

  • 1. Katarzyna Schmidt - Wiry
  • 2. Joanna Zółkowska - Rogalinek
  • 3. Elżbieta Sobska - Puszczykowo

 

OPEN (mężczyźni) - [WYNIKI]

  • 1. Michał Misiewicz - Luboń
  • 2. Jacek Mazurek  - Puszczykowo
  • 3. Mateusz Kozak - Krzesiny

 

Końcowa klasyfikacja Grand Prix (po czterech turniejach)

Szkoły podstawowe (chłopcy)

  • 1. Jakub Taratajcio (SP Wiry) - 36 punktów
  • 2. Cezary Kossakowski (SP1 Puszczykowo) - 26 punktów
  • 3. Igor Roszkowski (SP1 Puszczykowo) - 16 punktów (najwyższa pozycja 2)
  • ------------------------------
  • 4. Wojciech Żarna (SP2 Puszczykowo) - 16 punktów (najwyższa pozycja 3)
  • 5. Bartek Nowacki (SP1 Puszczykowo) - 10 punktów
  • 6. Jakub Sobski (SP1 Puszczykowo) - 6 punktów (najwyższa pozycja 4x1, 5x1, 3 turnieje)
  • 7. Jeremi Wichniewicz (SP1 Puszczykowo) - 6 punktów (najwyższa pozycja 4x1, 5x1, 2 turnieje)
  • 8. Grzegorz Janaszek (SP1 Puszczykowo) - 2 punkty
  • 9. Tadeusz Janaszek (SP1 Puszczykowo) - 1 punkt

 

Szkoły gimnazjalne (dziewczęta)

  • 1. Julia Sobska (GIM1 Puszczykowo) - 20 punktów
  • 2. Weronika Szymańska (GIM1 Puszczykowo) - 14 punktów
  • 3. Weronika Szklarska (GIM1 Puszczykowo) - 8 punktów

 

Szkoły gimnazjalne (chłopcy)

  • 1. Mateusz Kozak (GIM29 Krzesiny) - 10 punktów (najwyższa pozycja 1x1,1 turniej, udział w ostatnim turnieju)
  • 2. Maciej Owsianny (GIM1 Mosina) - 10 punktów (najwyższa pozycja 1x1, 1 turniej)
  • 3. Paweł Przybylski (GIM1 Mosina) - 8 punktów

 

OPEN (kobiety)

  • 1. Agata Matla (Puszczykowo) - 24 punkty (najwyższa pozycja 1x2)
  • 2. Elżbieta Sobska (Puszczykowo) - 24 punkty (najwyższa pozycja 1x1)
  • 3. Katarzyna Schmidt (Wiry) - 10 punktów (najwyższa pozycja 1)
  • ------------------------------
  • 4. Julia Sobska (Puszczykowo) - 10 punktów (najwyższa pozycja 2)
  • 5. Joanna Ziółkowska (Rogalinek) - 8 punktów
  • 6. Weronika Szymańska (Puszczykowo) - 1 punkt

 

OPEN (mężczyźni)

  • 1. Jacek Mazurek (Puszczykowo) - 38 punktów
  • 2. Tomasz Sobski (Puszczykowo) - 17 punktów
  • 3. Jakub Matla (Puszczykowo) - 12 punktów
  • ------------------------------
  • 4. Michał Misiewicz (Luboń) - 10 punktów (najwyższa pozycja 1)
  • 5. Tomasz Szcześniak (Puszczykowo) - 10 punktów (najwyższa pozycja 2)
  • 6. Dariusz Koziorowski (Rosnówko) - 8 punktów
  • 7. Mateusz Kozak (Krzesiny) - 6 punktów (najwyższa pozycja 3)
  • 8. Mateusz Bartkowiak (Puszczykowo) - 6 punktów (najwyższa pozycja 4)
  • 9. Filip Grzegorski (Puszczykowo) - 4 punkty (najwyższa pozycja 4x1, 3 turnieje)
  • 10. Roman Łyszczasz (Wiry) - 4 punkty (najwyższa pozycja 4x1, 1 turniej, udział w ostatnim turnieju)
  • 11. Krzysztof Nowak (Rosnówko) - 4 punkty (najwyższa pozycja 4x1, 1 turniej)
  • 12. Adam Skołuda (Puszczykowo) - 2 punkty (najwyższa pozycja 5x1, 2 turnieje)
  • 13. Maciej Owsianny (Mosina) - 2 punkty (najwyższa pozycja 5x1, 1 turniej)
  • 14. Jan Lisiecki (Mosina) - 1 punkt

 

 

 

Turniej III  (06.02.2016)

6 lutego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Puszczykowie odbył się trzeci turniej z cyklu Grand Prix Puszczykowa 2015/16 w tenisie stołowym.

W turnieju wzięła udział rekordowa liczba uczestników a zwycięzcy zostali wyłonieni w 5 kategoriach.

Wśród chłopców ze szkół podstawowych dobrą passę dwóch turniejowych zwycięstw Jakuba Taratajcio przerwał Bartek Nowacki. Po raz pierwszy zagrali też gimnazjaliści. Julia Sobska i Maciej Owsianny wygrali w swoich kategoriach. Wśród kobiet pod nieobecność Agaty Matli triumfowała Elżbieta Sobska. W kategorii OPEN mężczyzn po raz trzeci wygrał Jacek Mazurek i już w sobotę mógł świętować zwycięstwo w całym cyklu GP Puszczykowa :-). Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom i kibicom dziękujemy za stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery.

Zapraszamy za miesiąc na ostatni czwarty turniej Grand Prix Puszczykowa 2015/16.

[GALERIA]

Wyniki w kategoriach:

Szkoły podstawowe (chłopcy)

  • 1. Bartek Nowacki - SP1 Puszczykowo
  • 2. Jakub Taratajcio - SP Wiry
  • 3. Cezary Kossakowski - SP1 Puszczykowo

 

Szkoły gimnazjalne (dziewczęta)

  • 1. Julia Sobska - GIM1 Puszczykowo
  • 2. Weronika Szklarska - GIM1 Puszczykowo
  • 3. Weronika Szymańska - GIM1 Puszczykowo

 

Szkoły gimnazjalne (chłopcy)

  • 1. Maciej Owsianny - GIM1 Mosina
  • 2. Paweł Przybylski - GIM1 Mosina

 

OPEN (kobiety)

  • 1. Elżbieta Sobska - Puszczykowo
  • 2. Julia Sobska - Puszczykowo

 

OPEN (mężczyźni) - [WYNIKI]

  • 1. Jacek Mazurek - Puszczykowo
  • 2. Tomasz Szcześniak  - Puszczykowo
  • 3. Tomasz Sobski - Puszczykowo

 

Klasyfikacja Grand Prix po trzech turniejach

Szkoły podstawowe (chłopcy)

  • 1. Jakub Taratajcio - 28 punktów
  • 2. Igor Roszkowski - 16 punktów
  • 3. Cezary Kossakowski - 16 punktów
  • 4. Bartek Nowacki - 10 punktów
  • 5. Wojciech Żarna - 10 punktów
  • 6. Jeremi Wichniewicz - 6 punktów
  • 7. Jakub Sobski - 2 punkty
  • 8. Grzegorz Janaszek - 2 punkty
  • 9. Tadeusz Janaszek - 1 punkt

 

Szkoły gimnazjalne (dziewczęta)

  • 1. Julia Sobska - 10 punktów
  • 2. Weronika Szklarska - 8 punktów
  • 3. Weronika Szymańska - 6 punktów

 

Szkoły gimnazjalne (chłopcy)

  • 1. Maciej Owsianny - 10 punktów
  • 2. Paweł Przybylski - 8 punktów

 

OPEN (kobiety)

  • 1. Agata Matla - 20 punktów
  • 2. Elżbieta Sobska - 18 punktów
  • 3. Julia Sobska - 8 punktów

 

OPEN (mężczyźni)

  • 1. Jacek Mazurek - 30 punktów
  • 2. Tomasz Sobski - 15 punktów
  • 3. Jakub Matla - 12 punktów
  • 4. Tomasz Szcześniak - 9 punktów
  • 5. Dariusz Koziorowski - 8 punktów
  • 6. Mateusz Bartkowiak - 6 punktów
  • 7. Filip Grzegorski - 4 punkty
  • 8. Krzysztof Nowak - 4 punkty
  • 9. Adam Skołuda - 2 punkty
  • 10. Maciej Owsianny - 2 punkty
  • 11. Jan Lisiecki - 1 punkt

 

 

Turniej II  (09.01.2016)

9 stycznia odbył się drugi turniej z cyklu Grand Prix Puszczykowa 2015/16 w tenisie stołowym. Po raz drugi w swoich kategoriach najlepsi okazali się: Jakub Taratajcio (Szkoły Podstawowe), Agata Matla (OPEN - kobiety) i Jacek Mazurek (OPEN - mężczyźni) - gratulujemy !!!.

Poniżej prezentujemy wyniki drugiego turnieju i klasyfikację po dwóch turniejach:

[GALERIA]

Wyniki w kategoriach:

Szkoły podstawowe (chłopcy)

  • 1. Jakub Taratajcio - SP Wiry
  • 2. Igor Roszkowski - SP1 Puszczykowo
  • 3. Cezary Kossakowski - SP1 Puszczykowo

 

OPEN (kobiety)

  • 1. Agata Matla - Puszczykowo
  • 2. Elżbieta Sobska - Puszczykowo

 

OPEN (mężczyźni) - [WYNIKI]

  • 1. Jacek Mazurek - Puszczykowo
  • 2. Dariusz Koziorowski - Rosnówko
  • 3. Jakub Matla - Puszczykowo

 

Klasyfikacja Grand Prix po dwóch turniejach

Szkoły podstawowe (chłopcy)

  • 1. Jakub Taratajcio - 20 punktów
  • 2. Igor Roszkowski - 16 punktów
  • 3. Cezary Kossakowski - 10 punktów
  • 4. Wojciech Żarna - 6 punktów
  • 5. Jeremi Wichniewicz - 6 punktów
  • 6. Jakub Sobski - 2 punkty

 

OPEN (kobiety)

  • 1. Agata Matla - 20 punktów
  • 2. Elżbieta Sobska - 8 punktów

 

OPEN (mężczyźni)

  • 1. Jacek Mazurek - 20 punktów
  • 2. Jakub Matla - 12 punktów
  • 3. Tomasz Sobski - 9 punktów
  • 4. Dariusz Koziorowski - 8 punktów
  • 5. Mateusz Bartkowiak - 6 punktów
  • 6. Krzysztof Nowak - 4 punkty
  • 7. Adam Skołuda - 2 punkty
  • 8. Tomasz Szcześniak - 1 punkt

 

 

Turniej I  (05.12.2015)

5 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Puszczykowie odbył się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Puszczykowa 2015/16 w tenisie stołowym.
Pojedynki rozegrano w 2 kategoriach wiekowych. Wśród chłopców ze szkół podstawowych zwyciężył Jakub Taratajcio (SP Wiry), drugie miejsce zajął Igor Roszkowski (SP1 Puszczykowo) a trzecie Wojciech Żarna (SP2 Puszczykowo). Jakub Taratajcio zagrał również w kategorii OPEN (mężczyzn) gdzie stoczył kilka zaciętych pojedynków przegrywając minimalnie.

W kategorii OPEN (mężczyzn) turniej wygrał Jacek Mazurek (Puszczykowo) drugie miejsce zajął Tomasz Sobski (Puszczykowo) a trzecie Jakub Matla (Puszczykowo). W tej kategorii zagrała też jedyna kobieta Pani Agata Matla pokonując kilku Panów i awansując do półfinału rozgrywek.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową walkę.

Następny turniej z cyklu Grand Prix 9 stycznia 2016 roku.

[GALERIA]

Wyniki w kategoriach:

Szkoły podstawowe (chłopcy)

  • 1. Jakub Taratajcio - SP Wiry
  • 2. Igor Roszkowski - SP1 Puszczykowo
  • 3. Wojciech Żarna - SP2 Puszczykowo

 

OPEN (kobiety)

  • 1. Agata Matla - Puszczykowo

 

OPEN (mężczyźni) - [WYNIKI]

  • 1. Jacek Mazurek - Puszczykowo
  • 2. Tomasz Sobski - Puszczykowo
  • 3. Jakub Matla - Puszczykowo

 

Klasyfikacja Grand Prix po pierwszym turnieju

Szkoły podstawowe (chłopcy)

  • 1. Jakub Taratajcio - 10 punktów
  • 2. Igor Roszkowski - 8 punktów
  • 3. Wojciech Żarna - 6 punktów
  • 4. Cezary Kossakowski - 4 punkty
  • 5. Jeremi Wichniewicz - 2 punkty

 

OPEN (kobiety)

  • 1. Agata Matla - 10 punktów

 

OPEN (mężczyźni)

  • 1. Jacek Mazurek - 10 punktów
  • 2. Tomasz Sobski - 8 punktów
  • 3. Jakub Matla - 6 punktów
  • 4. Mateusz Bartkowiak - 4 punkty
  • 5. Adam Skołuda - 2 punkty
  • 6. Tomasz Szcześniak - 1 punkt


Regulamin

ORGANIZATORZY:

Centrum Animacji Sportu w Puszczykowie, ul. Kościelna 7, 62-040 Puszczykowo

Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo

MIEJSCE:

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 2 w Puszczykowie, ul. Kasprowicza 1, 62-040 Puszczykowo (wejście od ul. Libelta)

DATA:

I TURNIEJ: 5 grudnia 2015r.

II TURNIEJ: 9 stycznia 2016r.

III TURNIEJ: 6 lutego 2016r.

IV TURNIEJ: 12 marca 2016r.

Zgłoszenia szkół podstawowych i gimnazjów od g. 9:30

Początek rozgrywek szkół podstawowych i gimnazjów g. 10:00

Zgłoszenia kategorii OPEN od g. 11:30

Początek rozgrywek kategorii OPEN od g. 12:00

SYSTEM ROZGRYWEK:

Grupowo – pucharowy – w zależności od ilości zgłoszeń.

Najlepsi z niższej kategorii mogą zagrać w kategorii wyższej.

Każdy turniej jest punktowany: 1 miejsce 10 punktów, 2(8), 3(6), 4(4), 5 (2), 6(1).

W przypadku takiej samej ilości punktów po ostatnim turnieju o kolejności miejsc decyduje większa liczba wyższych pozycji (punktowanych 1-6) w turniejach a następnie liczba turniejowych startów i udział w ostatnim turnieju.

KATEGORIE WIEKOWE:

  1. Szkoły Podstawowe
  2. Szkoły Gimnazjalne
  3. OPEN

 

NAGRODY:

Zawodnicy zajmujący 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii w każdym turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy Grand Prix otrzymują statuetki/medale oraz nagrody rzeczowe.

OSOBA KOORDYNUJĄCA:

Tomasz Sobski, tel. 607 078 884

* Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.
   W sprawach spornych decyzja organizatora jest decyzją ostateczną.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy