Tenisowe Świętowanie

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Tenis- liga PTS >> Tenisowe Świętowanie

W przeddzień ostatniego dnia 2011 roku na kortach Centrum Tenisowego Angie w Puszczykowie zostały rozegrane Tenisowe Mistrzostwa Puszczykowa w deblu i mikście amatorów.

Otwarty charakter imprezy, znakomity klimat obiektu, komfortowe warunki i ... cenne trofea zachęciły znakomite pary deblowe i mikstowe do podjęcia sportowej rywalizacji.

Wszystkie mecze rozgrywane były od stanu 2:2 w secie, przy stanie po jeden w setach grano super tie-break. Finał rozgrywano do dwóch wygranych setów.

Rywalizacja odbywała się na czterech kortach przez kilka godzin. W końcu w godzinach wieczornych wyłoniono pary finałowe i tak, w rozgrywkach mikstowych triumfowała para Małgosia Grzybek i Roger Kryzostaniak, natomiast w deblu Michał Dembiński i Krzysztof Jassem.

Z kronikarskiego obowiązku warto przypomnieć, że Michał Dembiński obronił swój  mistrzowski tytuł z poprzedniego roku, w którym także sięgnął po najwyższe laury w parze z Grzegorzem Ganowiczem.

W trakcie uroczystego zakończenia turnieju v-ce prezes stowarzyszenia pan

Darek M. Preisler podziękował uczestnikom za udział w mistrzostwach i wręczył zwycięzcom pamiątkowe puchary.