Siatkówka w podstawówkach

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Siatkówka >> Siatkówka w podstawówkach

Młode siatkarki i siatkarzy mogliśmy oglądać podczas eliminacji miejskich szkół podstawowych, które odbyły 3 listopada na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Puszczykowie.

W kategorii dziewcząt w dwóch setach zwyciężyła drużyna SP2. Na uwagę zasługuje fakt, iż w obu drużynach wystąpiły zawodniczki, które uczęszczają na zajęcia z siatkówki prowadzone w ramach sekcji Puszczykowskiego Towarzystwa Sportowego przez Joannę Hejnowicz. Były to w SP 2: Nel Ordon, Alicja Kaczmarek, Margareta Ohnsorge, Paulina Nowicka oraz z SP1: Marta Zażembłowska, Monika Maćkowiak i Karolina Jańczak.

Wśród chłopców również zwyciężyła reprezentacja SP2, w skład której między innymi weszli tacy zawodnicy PTSu  jak: Jędrzej Bręczewski,  Jan Nieckarz,   Jędrzej Kowal i Patryk Skibiński.  Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wysiłek na treningach i gratulujemy wyboru do reprezentacji szkół.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy