Obóz siatkarski

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Siatkówka >> Obóz siatkarski

Od 23 lipca do 3 sierpnia 2011 młodzi siatkarze z sekcji piłki siatkowej Puszczykowskiego Towarzystwa Sportowego przebywali w Skokach niedaleko Wągrowca na obozie sportowym.

Dzień rozpoczynał się rozruchem porannym. Następnie toaleta, śniadanie, chwila odpoczynku i pierwszy trening – zazwyczaj w terenie. Kształtowanie wytrzymałości i walka.. z brakiem tchu i kolką.

Obiad, cisza poobiednia i kolejny trening. Tym razem na hali. Tutaj skoczność, zwinność, siła i technika. Trzeba było pokonywać nie tylko płotki i ławeczki, ale także własną słabość.

Wieczorem – w ramach trzeciego treningu – siatkówka plażowa. Potem już tylko prysznic, jakiś film i cisza nocna.

W trakcie obozu rozegrano dwa turnieje: siatkówki plażowej i siatkówki halowej dwójkami. W każdym z turniejów wyłoniono zwycięzców, którzy zostali uhonorowani pucharami i słodyczami.

Siatkarze wykazali się ogromnym zaangażowaniem podczas treningów i sumiennie wykonywali polecenia trenerów.

Mam nadzieję, że oprócz ciężkiej pracy była to dla nich również ciekawa przygoda ze sportem. W ich imieniu dziękuję Urzędowi Miejskiemu za dofinansowanie udzielone Puszczykowskiemu Towarzystwu Sportowemu, które było organizatorem tego obozu. Dzięki Państwu młodzi ludzie mogli w ciekawy sposób spędzić część wakacji, a także rozwijać umiejętności sportowe.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy