Wieczorami - biegaj z nami!

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Biegi >> Wieczorami - biegaj z nami!
Miło nam zaprosić do wspólnego biegania we wtorki o 20.30, start/meta – Rynek w Puszczykowie.

Początkującym – pomożemy i poradzimy, zaawansowanym będziemy wdzięczni za wsparcie i wszelkie wskazówki. Postaramy się dostosować tempa i dystanse do każdego poziomu biegaczy.Chcemy tymi spotkaniami zacząć „godziny biegowe” – tj. czas, kiedy na naszych ulicach zwiększy się ilość biegaczy, by było łatwiej pokonać ewentualną obawę i zwykłą niechęć do wyjścia wieczorem na ulicę.Zimowe wieczory są doskonałym czasem do biegania, powietrze jest wilgotne, ostre, bez wiosenno-letniego kurzu i pyłków, a niskie temperatury naprawdę nie przeszkadzają. A złapana w grudniu kondycja i zgubione kalorie – bezcenne. Z doświadczenia, jak mży - biegnie się lepiej!Jeżeli nie chcesz oglądać x-tego odcinku serialu/ tych samych złych wiadomości – pojaw się na Rynku i biegaj z nami!

Jeżeli masz inne propozycje co do pory i dnia – napisz do nas: pts@ptspuszczykowo.pl, lub pytania - dzwoń Magda Kowalska 603 880 012; Krzysztof Czekalski 695 623 893.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy