PTS w akcji - POLSKA BIEGA

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Biegi >> PTS w akcji - POLSKA BIEGA
O tym, że Puszczykowianie chętnie biegają każdy dobrze wie, a ci którzy do tej pory wątpili w tę tezę, mogli przekonać się na własne oczy, że to najprawdziwsza prawda obserwując co działo się w naszym mieście 18 maja br

Otóż tego pięknego do południa odbył się bieg przełajowy zaliczany do ogólnopolskiego cyklu imprez biegowych POLSKA BIEGA.

Frekwencja zaskoczyła organizatorów, na starcie, który mieścił się przy Centrum EKO- info przy Dworcu Kolejowym w Puszczykowie stawiło się kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników.

Nie trudna leśna trasa o długości 2,8 km dostarczyła wszystkim wiele przyjemności i satysfakcji. Każdy mógł biec swoim rytmem i tempem.

Sporo uznania zyskali najmłodsi uczestnicy biegu, którzy pokonywali trasę wraz ze swymi rodzicami. Najgłośniejsze brawa na mecie otrzymał 6 - letni Radek, który pokonał trasę bez jednego najmniejszego przystanku, dystansując starszych od siebie kolegów.

Po Biegu na terenie Centrum Animacji Sportu rozpoczął się PIKNIK SPORTOWY, w którym można było wziąć udział w zabawach z siatkówką, turnieju Speedbadmintona, pokazach psich zaprzęgów, canicrossa i spróbować wspaniałej grochówki w wojskowego kotła.

Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe dołączyło się do wspaniałej fiest sportowej organizując na kortach ziemnych bezpłatne WARSZTATY TENISOWE.

Pod okiem doświadczonego Trenera, każdy bez wyjątku mógł poznać tajniki trudnej sztuki odbijania piłki przez siatkę. Dla niektórych uczestników była to pierwsza w życiu okazja, aby chwycić rakietę tenisową do ręki.

Zdjęcia z imprezy TUTAJ

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy