XVI MP Trutnov 2010

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Narty/Snowboard >> XVI MP Trutnov 2010

 

XVI MP Trutnov 2010

Zakończyły się kolejne Mistrzostwa Puszczykowa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Już po raz 16 grupa puszczykowskich zapaleńców i miłośników sportów zimowych wyjechała, by zmierzyć się w slalomie gigancie.

Tym razem mistrzostwa odbyły się w Czechach, w mieście Trutnov, a same zawody rozegrano w sobotę na stoku Mlade Buky. Pogoda na szczęście dopisała i pomimo odwilży śniegu nie zabrakło. Nie zawiedli też uczestnicy - Hotel Patria gościł 170 zawodników i kibiców z Puszczykowa.

Narciarze i snowboardziści startowali w 10 kategoriach wiekowych, pokonując slalom w dwóch przejazdach. Tradycyjnie już bezkonkurencyjna okazała się rodzina Elzanowskich osiągając najlepsze wyniki w kategorii open kobiet (Anna) i mężczyzn (Tomasz). Najlepszy debiut na naszej imprezie zaliczyła Maja Sworowska, która zajęła pierwsze miejsce na snowboardzie. Wśród snowboardzistów najszybszy był Rafał Płaza. Najmłodszy zawodnik, 4,5-letni Grześ Janaszek zajął czwarte miejsce w kategorii chłopców do lat 11. Najlepszy czas w tej kategorii osiągnął Tytus Ostoja. Wśród najmłodszych dziewczynek najszybciej trasę pokonała Karolina Płaza.


Tabela wyników w poszczególnych kategoriach

Tabela wyników kategoria OPEN

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy