Mistrzostwa Panorama GC

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Golf >> Mistrzostwa Panorama GC

Mistrzostwa Panorama Golf Club na polu golfowym Amber Baltic GC

W dniach 26-27 sierpnia 2009 r. na polu golfowym Amber Baltic GC w Kołczewie odbyły się mistrzostwa Panorama Golf Club.W dniach 26-27 sierpnia 2009 r. na polu golfowym Amber Baltic GC w Kołczewie odbyły się mistrzostwa Panorama Golf Club. Był to najważniejszy turniej dla członków puszczykowskiego klubu golfowego. Przy pięknej, słonecznej pogodzie do rywalizacji w dwudniowych zawodach przystąpiła duża grupa golfistów z Puszczykowa. Po pierwszym dniu prowadzenie objął Adam Konieczny (94 uderzenia) przed Lucjanem Głowackim (95 uderzeń) i Pawłem Stasiakiem (96 uderzeń). W drugim dniu turnieju pogoda nadal dopisywała a golfiści w wyśmienitych nastrojach ponownie zmierzyli się z polem. Ostatecznie mistrzem Panorama Golf Clubu został Paweł Stasiak (179 uderzeń), drugie miejsce zajął Lucjan Głowacki (182 uderzenia), a trzecie Adam Konieczny (191 uderzeń), który wyprzedził Leszka Nowaka zaledwie jednym uderzeniem. W kategorii netto (ilość uderzeń minus HCP) klasyfikacja przedstawiała się następująco: 1. Andrzej Lewandowski (143 uderzenia), 2. Lucjan Głowacki (152 uderzenia), 3. Janusz Szafarkiewicz (154 uderzenia), który jednocześnie zwyciężył w kategorii senior. Wręczenie pucharów i nagród odbyło się podczas uroczystego bankietu w domku klubowym Amber Baltic w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze. Turniej o Puchar Prezesa Panorama GC Janusza Szafarkiewicza i Kapitana Klubu Janusza Skoczyńskiego, który odbył się 3 października br. na polu Poznańskiego Klubu Golfowego zakończył obecny sezon golfowy. Podczas turnieju, pomimo niesprzyjającej aury, dobre humory dopisywały zawodnikom. Puchar Prezesa i Kapitana Panorama GC zdobył Leszek Nowak. Kolejne miejsca na podium zajęli Adam Konieczny i Lucjan Głowacki. Uroczystość wręczenia nagród uświetnił mistrz olimpijski w rzucie młotem Szymon Ziółkowski, który właśnie rozpoczął swoją przygodę z golfem. Dopełnieniem turnieju był wyśmienity poczęstunek sponsorowany przez prezesa i kapitana puszczykowskiego klubu golfowego. Na kolejne rozgrywki golfiści z Puszczykowa muszą poczekać do wiosny.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...