Golf

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Golf

Najnowsze wydarzenia:

SEZON GOLFOWY W PEŁNI

Członkowie naszego klubu, jednego z najstarszych w Polsce, czyli PANORAMA GOLF CLUBu, spotkali się 23 i 24 sierpnia na polu golfowym Amber Baltic k/Międzyzdrojów. Podczas rozgrywek wyłoniono mistrzów klubu na rok 2014.

Turniej prowadzono w klasyfikacji stableford. Zwycięzcą w kategorii brutto został Lucjan Głowacki. Kolejne miejsca zajęli, Paweł Stasiak i Janusz Szafarkiewicz. W kategorii netto, trofeum dla początkujących otrzymał Wojciech Majchrzak. Dalej uplasowali się Dorota Szeremet i Marian Rzeźnik.

Kolejny turniej Panorama Golf Klubu już 3 i 4 października, na polu golfowym Gradi k/Wrocławia. Zapraszamy do udziału pasjonatów tego pięknego sportu.

Poprzdnie wydarzenia:

2013-10

W dniach 4-7 października odbywał się „3-ci Golfowy Turniej Przyjaciół” Gradi 2013.Na urokliwym  polu „Gradi” ,  przy przepięknej pogodzie , po raz trzeci, członkowie Panorama Golf Club spotkali się by przeżyć dwa dni pod znakiem golfowej piłeczki.Zwycięzcą został Leszek Markiewcz , drugie miejsce zajął Krzysztof Kwiatkowski , trzecie Lucjan Głowacki.

Dziękujemy organizatorowi WALDKOWI ZDZIABKOWI.

2011-07

W strugach deszczu i przy dużym wietrze na polu golfowym Binowo Park Golf Club pod Szczecinem 4 lipca 2011r. rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Juniorów. 16letnia mieszkanka Puszczykowa, Marianna Duczmal, z wynikiem 231 (77-78-76) została Mistrzynią Polski Juniorek w kategorii strokeplay netto.
Marianna trenuje w Kalinowie k/Niesulic. Gratulujemy serdecznie zwycięstwa i życzymy kolejnych wygranych. tekst i zdjęcie- źródło: www.puszczykowo.pl

Mistrzostwa Panorama Golf Club 2009 czytaj dalej...

II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w golfie czytaj dalej...

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...