Spływ Warta 2007

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Kajaki (spływy) >> Spływ Warta 2007

Gdzie to można znaleźć grupę tak fajnych ludzi, którzy na jedno zaproszenie gotowi są do wzięcia udziału, i to czynnego udziału np. w całodziennym spływie kajakowym !!! Jest to niesamowita frajda - być wsród osób sobie znajomych w szerokim tego słowa znaczeniu , bawić się, żartować , a jednocześnie mogąc podziwiać niesamowite widoki przyrody i niezapomniane krajobrazy.
A to wszystko dzięki pięknej, dzikiej rzece Warcie no i wspaniałej organizacji takiej imprezy! Brawo dla organizatorów!!!
Platforma 35 żółtych kajaków z kolorowymi balonikami i 70 załogantami w zielonych koszulkach wartko posuwająca się nurtem WARTY na powitanie Pani Burmistrz naszego PUSZCZYKOWA na długo pozostanie w mojej pamięci.
Szkoda może tylko, że tak mało młodzieży widziało ten wspaniały widok ! Ale mytślę, że na tym spływy kajakowe po WARCIE się nie skończą!

Z wielkimi podziękowaniami dla Organizatorów: Ani, Piotra i p. Andersonha oraz słowami pełnego uznania

Katarzyna Bekasiak
____________________________________________________________________________________________________

W ramach Dni Puszczykowa nasi przyjaciele Komandor Piotr Guziałek oraz jego żona Ania zorganizowali mieszkańcom Puszczykowa oryginalny sposób spędzenia niedzielnego przedpołudnia w kontakcie z naturą: spływ kajakowy rzeką Wartą.
Kajaki zostały zwodowane w Radzewicach, półmetkiem naszej wyprawy było zakole Warty w Puszczykówku, gdzie zostaliśmy powitani gromkimi brawami i okrzykami "hip hip hurra" na cześć kajakarzy. Niecodziennym widokiem jest bowiem rozśpiewana "tratwa" złożona z 35 żółtych kajaków.Po przybiciu do brzegu zostaliśmy poczęstowani ciepłą strawą, która dodała nam animuszu do dalszej walki z rwącą i niebezpieczną rzeką Wartą.
Z każdym przepłyniętym kilometrem Doliny Warty chłonęliśmy zapomnianą i tak niedocenianą, otaczającą nas florę i faunę we wszystkich jej odsłonach.
Każdy z wielu spływów, w jakich brałem udział był dla mnie wielkim przeżyciem, a ten zapamiętam jako wyjątkowy ze względu na perfekcyjną organizację (ukłony dla naszych ratowników i doktorów), zdyscyplinowanie uczestników i niesamowitą atmosferę, za co wszystkim bardzo dziękuję.

Do zobaczenia za rok, może w jeszcze większym gronie.
Z wodniackim pozdrowieniem
Olo Andersohn
____________________________________________________________________________________________________

Mieszkamy w Puszczykowie 12 lat, bardzo często spacerujemy lub jezdzimy rowerami nad Wartą, ale nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć okolicy Warty z jej nurtu. Zorganizowany spływ był świetną okazją aby to nadrobić ,a wrażenia przeszły najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy oczarowani przyrodą, słońcem ,które nam towarzyszyło, a także ogromną ilością radosnych ,pełnych zapału uczestników spływu. Dziękujemy za pomysł oraz za świetną organizację, a Pani Burmistrz za uświetnienie spływu uściskiem dłoni dla jego uczestników. To było coś.

Do zobaczenia za rok.
Hania i Krzysztof
Kwiatkowscy
____________________________________________________________________________________________________

Super wrażenia, niezapomniane widoki, przesympatyczna atmosfera - z taka ekipą to wszędzie:)

NAPRAWDĘ FAJNIE!!! DZIĘKI!!!

Ania Andrzej Gołuńscy
____________________________________________________________________________________________________

Grupa puszczykowskich wioślarzy na Warcie,
Wiosłowała radośnie, żarliwie, zażarcie,
No, a w głowach taka myśl:
"Nasza miła Pani Burmistrz,
Na sport finansowe, też, prosimy wsparcie!"

Jurek Byrt
_____________________________________________________________________________________________________

Gratulacje - ten spływ powinien stać się stałym elementem dni Puszczykowo.- wielkość w sam raz

PZ
Artur Repetski
_____________________________________________________________________________________________________

Spływ kajakowy na Warcie był fantastyczny, poczynając od profesjonalnej organizacji, wspaniałego towarzystwa a na sprzyjającej pogodzie kończąc. Mam nadzieję, że to był dobry początek do kontynuacji "tradycji" spływów kajakowych. Bardzo dziękuję Ani, która włożyła wiele serca w to nie łatwe przedsięwzięcie.

Pozdrawiam Dorota Grobelniak
_____________________________________________________________________________________________________

Można powiedzieć: super pogoda. Można powiedzieć: wprawieni, dobrze nastrojeni i weseli kajakarze, Można powiedzieć: fajne stroje i kajaki, Ale przede wszystkim, trzeba powiedzieć: doświadczeni i precyzyjni organizatorzy, którzy zgrali całą "impre" i towarzystwo. Dziękujemy im. Cóż dodać, ta impreza musiała się udać. Liczymy, że Puszczykowski Spływ Kajakowy stanie się coroczną tradycją!

Załogi Lonia i Jurek Milewscy, Agnieszka ze sternikiem
_____________________________________________________________________________________________________

Wyjątkowe wydarzenie w środowisku kajakarstwa wielkopolskiego zorganizowane przez Bractwo Złamanego Wiosła z Puszczykowa.

Ponad 30 żółtych kajaków płynących urokliwymi zakolami Warty w okolicach Puszczykowa. To musiało zrobić wrażenie na wszystkich którzy brali w tym udział lub widzieli to z brzegów Warty. Nie często udaje się zebrać tak dużą grupę zapaleńców kajakarstwa w bądz co bądz niewielkim miasteczku. Tym większe słowa uznania dla organizatorów.

Piosenka 'Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal" śpiewana przez uczestników spływu miała swoje uzasadnienie gdyż przepływający kilkakrotnie obok stateczek Joanna ,rzeczywiście powodował fale na których kajaczki rytmicznie podskakiwały w rytm śpiewanej melodii.

Wszyscy wierzą ze ta nowo zapoczątkowana przez BZW tradycja puszczykowskich spływów na stałe wpiszę się w kalendarz wydarzeń sportowych naszego miasta

Piotr Horbulewicz
______________________________________________________________________________________________________

Kajaki na Warcie z okazji Dni Puszczykowa to największy spływ w jakim do tej pory uczestniczyliśmy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za życzliwość , pomoc i kłopotliwe czasem podporządkowanie się zaleceniom organizacyjnym.
W pamięci naszej pozostanie nie trenowane perfekcyjne wpłynięcie zwartą platformą składającą się z 35 kajaków do Zakola Warty.
Wszyscy stworzyliście osobliwy , barwny obraz na rzece.
Osobne podziękowania składamy Urzędowi Miasta za koszulki z logo Puszczykowa, posiłek i transfer autobusowy.

Z kajakowym pozdrowieniem
B.Z.W.
A.P.Guzialkowie

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy