Szczęśliwy nowy roku.

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> Szczęśliwy nowy roku.

Bardzo dobrze rok rozpoczęli puszczykowscy badmintoniści na  Krajowym Turnieju noworocznym w podwrocławskiej Sobótce. W zawodach wystartowało 5 zawodników PTS-u w trzech kategoriach wiekowych. W grupie Młodzików Młodszych bardzo dobrze spisał się Kajetan Jeziak, który po wygraniu pięciu pojedynków doszedł do finału gdzie po wyrównanej walce uległ zawodnikowi z Kędzierzyna –Koźle i zajął ostatecznie drugie miejsce. Kajtek dorzucił jeszcze srebrny medal w grze deblowej w parze z zawodnikiem z Przeźmierowa. Kuba Standar i Kuba Mikołajczak zakończyli pojedynki na fazie grupowej.  W kategorii Młodzików Kuba Kędziora z partnerem z Sarbic w grze podwójnej zajął 3 miejsce a singla zakończył na fazie grupowej. Z wielkim przytupem rozpoczął rok Mateusz Kędziora, który wraz z D.Jaśkowiakiem z Przeźmierowa sięgnęli po złoty medal w grze deblowej Juniorów Młodszych.

Trener sekcji  Kuba Janaszek nie kryje zadowolenia i podkreśla, że dobre wyniki są efektem dwóch treningów dziennie w okresie międzyświątecznym i dobrego przygotowania fizycznego.

PTS

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy