Słupca III

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> Słupca III

Już po raz trzeci 22 października Puszczykowo zawitało do Słupcy, aby wziąć udział w turnieju „Jesień z badmintonem III” . 10 osobowa ekipa niemal we wszystkich kategoriach miała swojego reprezentanta. W kategoriach najmłodszych 4 miejsce zajęła Natasza Krakowska. Podobnie uplasowali się chłopcy z klas 1-3 gdzie Jakub Standar był 4 a Jakub Mikołajczak 5. W starszej grupie klas 4-6 srebrny medal zdobyła Zuza Krakowska zaś w chłopcach Jakub Kędziora był 5. Najbardziej nielubiane miejsce czyli 4 przypadło Marii Fiedler i Mateuszowi Kędziora w kategorii juniorów młodszych.  W kategorii kobiet OPEN pierwsze miejsce i złoty medal zdobyła Kasia Kistowska. W kategorii mężczyzn tuż poza podium znaleźli się Mateusz Wilczek i  Marek Kędziora.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...