Młodzieżowcy w Ropczycach

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> Młodzieżowcy w Ropczycach

18-20.03.2011 odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Klub PTS Puszczykowo reprezentowało 4 zawodników. Najlepiej spisał się nasz mixt Michał Szkudlarczyk/Katarzyna Kistowska który zajął 5 miejsce przegrywając nieznacznie z późniejszymi srebrnymi medalistami Michał Suski/Sylwia Sawicka (AZS Wat Warszawa) . Pozostali nasi reprezentanci po wyrównanych pojedynkach zajmowali miejsce 9-16 : W grze podwójnej kobiet Katarzyna Kistowska/Magdalena Wrześniewska przegrały walkę o ćwierć finał z późniejszymi srebrnymi medalistkami A.Jaczewska/A.Walentukanis (AZS UWM Olsztyn). Singlistom również nie udało się zakwalifikować do ćwierćfinał. Michał Szkudlarczyk uległ zawodnikowi z Warszawy Michałowi Suskiemu a Hubert Pawłowski przegrał z Michałem Zachewiczem.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...