Mistrzowie i wicemistrzowie powiatu.

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> Mistrzowie i Wicemistrzowie powiatu.

Bardzo udany start odnotowali puszczykowscy badmintoniści w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie. 4 listopada reprezentacja SP 1, Gimnazjum nr 1 i Liceum w pobliskim Przeźmierowie i Baranowie rywalizowała o miano najlepszej szkoły w powiecie. W szkołach podstawowych nasza reprezentacja w składzie Jakub Standar i Jakub Mikołajczak zajęła drugie miejsce odnosząc zwycięstwa nad szkołami ze Stęszewa, Kleszczewa, Radzewa i Suchego Lasu przegrywając jedynie z SP z Przeźmierowa.  Również srebrny medal i drugie miejsce zajęli chłopcy z Gimnazjum nr 1 w składzie: Wojtek Pawlik, Jakub Kędziora i Daniel Bukowski. Nasi gimnazjaliście pokonali szkoły z Paczkowa, Pecnej i Robakowa ulegając jedynie gospodarzom czyli gimnazjum z Baranowa.

Licealiści w składzie Mateusz Kędziora i Kacper Mazur nie mieli sobie równych i zajęli pierwsze miejsce w powiecie. Wszyscy uzyskali tym samym awans do kolejnego etapu rozgrywek na szczeblu rejonowym.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy