Mistrzostwa Wielkopolski

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> Mistrzostwa Wielkopolski
W zawodach które odbyły się 15-16.01.2011 Puszczykowo reprezentowała bardzo silna grupa składająca się z aż 23 zawodników .Bardzo dobrze wypadły zawodniczki Agata Matla , Zuzia Krakowska i Marysia Fiedler które po bardzo dobrych i zaciętych meczach ostatecznie zajęły miejsca 9-16. W kategorii chłopców dobrze zaprezentowali się Mateusz Kędziora , Jonasz Mazur , Kacper Mazur oraz Paweł Bakun. W najsilniejszej kategorii „Senior” Puszczykowski klub nie miał sobie równych. W grze singlowej kobiet złoty medal wywalczyła Katarzyna Kistowska. Świetnie zaprezentowali się mężczyźni złoty medal zdobył Paweł Niewoliński , srebrny Hubert Pawłowski a brązowy Michał Szkudlarczyk ( wszyscy PTS Puszczykowo). W grach podwójnych również nie mieliśmy sobie równych i zdobyliśmy 3 złote medale. Na najwyższym stopniu podium stawali Niewoliński/ Szkudlarczyk , Wrześniewska/ Kistowska oraz mikst Magdalena Wrześniewska/Hubert Pawłowski.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...