Mistrzostwa Puszczykowa w badmintonie

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> Mistrzostwa Puszczykowa w badmintonie

14 listopada rozegrano drugą odsłonę Otwartych Mistrzostw Puszczykowa w badmintonie. Zawody tradycyjnie zaczęły zmagania najmłodszych zawodników. W kategorii chłopców klas 1-3 pierwsze miejsce zajął Przemek Bukowiecki wygrywając  z Tadziem Janaszekiem i trzecim Wiktorem Dudzińskim. W dziewczynkach zwyciężyła Marysia Leciej. W kategorii chłopców klas 4-6 pierwsze miejsce zajął Kuba Standar który pokonał w finale Kubę Mikołajczaka. Trzecie miejsce przypadło Grzesiowi Janaszkowi. W dziewczynkach klas 4-6 pierwsze miejsce wywalczyła Gabrysia Ossowska.
W kategorii gimnazjów pierwsze miejsca zajęli Weronika Wojda i Kuba Kędziora.
Po zmaganiach najmłodszych do rywalizacji stanęli dorośli w dwóch kategoriach: OPEN i kategorii A
W kategorii A pierwsze miejsce zgarnął Marek Kędziora wygrywając z drugim Marcinem Rembowskim i trzecim Witkiem Styłą. W Kategorii OPEN pierwsze miejsce wywalczył Kuba Janaszek wygrywając w finale z Mateuszem Kędziorą. Trzecie miejsce powędrowało do Przemka Janaszka.
Na koniec zawodów rozegrano jeszcze gry podwójne gdzie Mateusz Kędziora w parze z Michałem Szkudlarczykiem nie mieli sobie równych i pokonali kolejno pary J.Janaszek/Kasia Kistowska i Mateusz Wilczek/P. Janaszek.

Cały turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze gdzie kibice i zawodnicy oprócz uczty sportowej i zaciętych pojedynków mogli wypić ciepłą herbatę i posilić się pysznymi pączkami jak zawsze ufundowanymi przez cukiernię Pana Błaszkowiaka.

GALERIA

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy