Kolejny zmagania badmintonistów.

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> Kolejny zmagania badmintonistów.

Już po raz drugi badmintoniści odwiedzili Sulęcin aby wziąć udział w drugiej edycji  turnieju ogólnopolskiego o Puchar Burmistrza Sulęcina  26.11.2011.

Sporą niespodziankę zrobił Mateusz Kędziora, który w parze z zawodnikiem z Przeźmierowa po wygraniu pojedynków grupowych dotarł do półfinału turnieju Juniorów Młodszych zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Jest to niewątpliwie największy sukces młodego zawodnika z PTS-u na arenie ogólnopolskiej.

W seniorach najlepiej spisała się Kasia Kistowska,  która w grze deblowej w parze z zawodniczką z klubu SKB Piast Słupsk M.Falkowską zajęła drugie miejsce . Dziewczyny nieznacznie uległy w finale, parze rozstawionej w turnieju z numerem jeden.

Chłopaki nie mieli tyle szczęścia.  Męski debel  Niewoliński/Szkudlarczyk zajął 4 miejsce przegrywając  bardzo długi i wyrównany mecz o trzecie miejsce w trzech setach.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...