III Puchar Kujaw

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> III Puchar Kujaw

Udany start puszczykowskich badmintonistów w Krajowym Turnieju badmintona, który odbył się 18.10.2014 w Solcu Kujawskim.
W grze pojedynczej Juniorów Młodszych Mateusz Kędziora zajął 3 miejsce przegrywając jedynie ze zwycięzcą całego turnieju. W grze podwójnej Mateusz grający z zawodnikiem z Przeźmierowa D.Jaśkowiakiem nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce.
W turnieju młodzików wystartowało dwóch zawodników PTS-u: Kuba Kędziora i Wojtek Pawlki.
Chłopcy zajęli drugie miejsce w grze deblowej, a w singlu zakończyli pojedynki w fazie grupowej.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...