II Edycja Mistrzostw w Badmintonie

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> II Edycja Mistrzostw w Badmintonie

5 listopada odbyła się II edycja Mistrzostw Puszczykowa w badmintonie. Grupa blisko 30 osób walczyła w 5 kategoriach wiekowych o miano najlepszej „rakiety” w Puszczykowie. Największe emocje jak to często bywa dostarczyły grupy dziecięce.W tej kategorii klas 1-3 po bardzo zaciętym meczu finałowym złoty medal zdobył Jakub Mikołajczak wygrywając z Jakubem Standarem. Trzecie miejsce i brązowy medal przypadł Oskarowi Przybylakowi. W kategorii chłopców klas 4-6 najlepszy okazał się Jakub Mazurek przed Jakubem Kędziora i Wojciechem Pawlikiem. W dziewczętach zloty medal wywalczyła Marysia  Fiedler pokonując Agatę Matlę i trzecią Weronikę Wojdę. W kategorii juniorów nie było mocnych na Pawła Bakuna, który zwyciężył drugiego Kacpra Mazura i trzeciego Mateusza Kędziorę. Ostatnia kategoria OPEN również dostarczyła wielu emocji. Pierwsze miejsce po 3 setowym pojedynku finałowym zajął Przemek Janaszek pokonując Mateusza Wilczka. Brązowy medal  przypadł Jakubowi Krakowskiemu.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...