4 Puchar Kujaw szczęśliwy dla Puszczykowskich Badmintonistów.

Jesteś tu: Home >> Dyscypliny sportowe >> Badminton >> 4 Puchar Kujaw szczęśliwy dla Puszczykowskich Badmintonistów.

Bardzo udane zawody odnotowali puszczykowscy badmintoniści PTS-u na Ogólnopolskim Turnieju Młodzików i Młodzików Młodszych które odbył się 10.10.2015 w Solcu Kujawskim.
Nasz klub reprezentowało 4 zawodników. Najlepiej spisał się Kuba Standar w kategorii Młodzików Młodszych, który po wygranej grupie i wyeliminowaniu  turniejowej  „jedynki” dostał się do finału. W meczu o pierwsze miejsce nasz zawodnik zmierzył się z badmintonistą z Miastka i po trzech wyrównanych  setach nieznacznie uległ zdobywając drugie miejsce w całym turnieju. Równie dobrze poszło Młodzikom, gdzie Kajetan Jeziak zdobył brązowy medal przegrywając o włos w trzech setach z późniejszym zwycięzcą turnieju. W grze podwójnej po drugie miejsce sięgnęli Wojtek Pawlik w parze z Kubą Kędziorą przegrywając nieznacznie w finale z parą z Gdańska. 3 miejsce w deblu dorzuciła Kajtek w parze z zawodnikiem z Częstochowy. Kolejny start naszych zawodników już za dwa tygodnie na międzynarodowym turnieju Mazovia Cup.

Kalendarz imprez sportowych

Zachęcamy Państwa do przesyłania proponowanych terminów zawodów sportowych. Z wyprzedzeniem będziemy mogli przekazać je członkom naszego Towarzystawa...

Polecamy